Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

KidzMondo - Mayıs etkinliği.

KidzMondo - Mayıs

  • Tarih:02 Mayıs Perşembe
  • Yer:KidzMondo Trump İstanbul
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

KidzMondo - Mayıs

KidzMondo - Mayıs Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini Twitter'da paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini Google+'da paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini Pintereset'de paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

KidzMondo - Mayıs etkinliği.

02 Mayıs 2019 Perşembe 10:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’da çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor! KidzMondo çocukların tüm gün kaliteli vakit geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenecekleri ve çok keyif alacakları bir çocuk şehri..

. Gerçek bir şehrin çocuk boyutlarındaki hali... Trump Alışveriş Merkezi'nde 4 bin m2 alana yayılan, sokakları ve binaları olan, kendine has bir anayasa ile çocuklar tarafından yönetilen bir şehir KidzMondo...Çocuklar bu şehre gerçek bir uçağın kokpitinin monte edildiği havaalanından giriş yapıyor. Check-in kontuarlarında biniş kartları ile birlikte şehir haritalarını ve çeklerini alıyor, parkın her noktasında takip edilmelerini sağlayan güvenlik bantları kidzbantlarını bileklerine takıyorlar. Böylece onlar artık birer KidzMondo vatandaşı, yani Kidizen! Çalışma Saatleri: Pazartesi: KapalıSalı, Çarşamba, Perşembe: 10:00-16:00Cuma: 10:00-19:00Cumartesi ve Pazar: 10:30-20:00 - Etkinliğe girişte çocuğa ait kimlik belgesinin gösterilmesi zorunludur.- 7 yaşını doldurmamış çocuklar Kidzmondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir ebeveyn ile girebilir. Ebeveyn çocuğa parkta bulunduğu tüm süre boyunca eşlik etmelidir.- 0-3 yaş arası çocuklar sadece Mini Kidizen Dünyası birimine giriş yapabilirler.- 7-14 Yaş aralığındaki çocuklar Kidzmondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında ebeveyn çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin kendilerine verilen geçerli fiş numarasını sunmaları gerekmektedir.- Yetişkinler Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu taktirde kabul edilebilir.- Kidzmondo Trump İstanbul içerisinde yönetim tarafından yazılı &sözlü olarak belirtilen diğer tüm şartlar ve koşullar geçerlidir.- Kidzmondo’yu ziyaret eden 14 yaş üzeri bireyler aktivitelerden yararlanamazlar.- Biletix’le satılan biletlerin kapasitesi dolduğunda müşteriler Kidzmondo Trump İstanbul ana gişesinden kapasite ile ilgili bilgi alabilirler.- Kidzmondo Trump İstanbul’un diğer kurallarını görmek için internet sitesini ziyaret ediniz.- Bazı birimlerin önceden belirlenmiş programları vardır.- Bazı birimlerde çocukların güvenliği nedeniyle yaş ve boy sınırlamaları vardır.- Bazı birimler, doğum günü partileri veya özel etkinlikler için rezerve edilmiş olabilir.- Bazı birimlerde, yoğunluk nedeniyle sıra olabilir.- Her birimin belirli bir misafir kapasitesi vardır.- KidzMondo Trump İstanbul’da ebeveynler çocukların yerine birimlerde sıraya giremezler.- Birimlere sadece çocuklar girebilir, ebeveynler kabul edilmez.- Minik Kidizen Dünyası'na 0-3 yaş arası çocuklar ve ebeveynleri girebilir.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

KidzMondo - Mayıs Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini Twitter'da paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini Google+'da paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini Pintereset'de paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!KidzMondo - Mayıs Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler