Tüm Kategorileri Göster (Konser, Tiyatro, Sergi, Kurs, Eğitim, Kamp, Yarışma, Konferans, Seminer, Gezi, Fuar, Festival, İmza Günü, Panel, Webiner ve daha birçoğu
zEtkinlik.com Yeni Etkinlik Rehberiniz
zEtkinlik.com a Giriş Yap
zEtkinlik.com Etkinlik Havuzundaki Binlerce Etkinliğe Etkinlik Gezginimiz ile Arama Yaparak Ulaşabilirsiniz.
KONSERSAHNE SANATLARIEĞİTİMSPORFUARGEZİSERGİYARIŞMA
Sana en yakın etkinlikeri bul -  Etkinlik Havuzumuzda sana uygun bir çok etkinlik var. Etkinlik Gezginimizi Kullanın

Etkinlik Şehrinizi Seçiniz


 

Uçurum etkinliği.

Uçurum

  • Tarih:01 Nisan Pazar
  • Yer:Tatavla Sahnesi
  • Ekleyen:ZEtkinlikAbone Ol

Uçurum

Uçurum Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Uçurum Etkinliğini Twitter'da paylaş!Uçurum Etkinliğini Google+'da paylaş!Uçurum Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Uçurum Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Uçurum Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!

Uçurum etkinliği.

01 Nisan 2018 Pazar 19:00 Bu Etkinliği Kaçırdınız! :(

Kolektif 8-11’in oyunu Uçurum, 1 Nisan'da Tatavla Sahnesi'nde!"Biliyorsunuz ben yine çok çalıştım bu sene, %5'i hedefledim, henüz ulaşabilmiş değilim. Esasında %2,5'teyim fakat çok çalışıyorum ve önümüzdeki yıl %5'e ulaşacağımdan eminim, bu da bu yıla kıyasla toplamda %7,5'e ulaşacağım anlamına gelir.

Zaten geçtiğimiz seneye nazaran yine %2,5'lik bir gelişme var."Bir şirket ve çalışanları; üretim, satış, pazarlama etrafında dönen ilişkiler ve iş hayatının uçurumundaki insanlar... Herkes iş başına!Öykü: Thomas Mercier'nin metinlerinden esinlenen doğaçlamalarla tüm oyunculartarafından oluşturulmuştur.Metni Düzenleyenler: Melisa Yener, Ezgi Düzenli, Azra İşmen, Sinan KesovaYöneten: François BarilSes & Müzik Tasarımı ve Akordeon: ThottekKostüm Tasarımı: Arzu Bigat BarilOyuncular: Alev İzet, Azra İşmen, Burak Birand, Cem Ülergin, Doğa Kumuşoğlu,Ezgi Düzenli, Melisa Yener, Nicolas Cador, Selin Ilgaz, Sinan Kesova, Tristan Lefilleul, Ulaş Akarsu, Yenak ÖzkarslıoğluTeknik Masa: Tevan EcinniyanGrafik Tasarım: Onur EkerKoordinatör: Nilüfer DönmezSüre: 60 dakika / tek perde.

Bu Etkinlik İçin Bir Yorum Girin

Uçurum Etkinliğini FaceBook'ta paylaş!Uçurum Etkinliğini Twitter'da paylaş!Uçurum Etkinliğini Google+'da paylaş!Uçurum Etkinliğini Pintereset'de paylaş!Uçurum Etkinliğini WhatsApp'da paylaş!Uçurum Etkinliğinin Kaynak Web Sayfasını Aç!
yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar yorumlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler